Головна » 2018 » Червень » 24

У Волинському краєзнавчому музеї бійцям роти патрульної поліції особливого призначення «Світязь» присвятили окрему тематичну експозицію на виставці «Пам’ятай, Україно, героїв своїх».

У Волинському краєзнавчому музеї розгорнуто фотодокументальну виставку «Конституція України: з історії боротьби за ідеали демократії». Сформована вона на основі оригінальних документів, світлин, плакатів, книг, газет, рукописних матеріалів з фондів музею, починаючи з початку XVIІІ століття та закінчуючи сьогоденням.

У Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї говорили про українсько-польську трагедію 1943 року. Тут відбулось засідання круглого столу: «Волинь – 43. Спогади очевидців» із хвилини мовчання в знак вшанування пам’яті жертв війни.