Головна » 2018 » Червень » 13

13 червня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація монографії доктора історичних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи та моніторингу якості освіти Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Олександра Дем’янюка «Волинь в Українській революції: доба Української Центральної ради».

Фонд Лесі Українки Волинського краєзнавчого музею поповнюється постійно з різних джерел, у т. ч. завдяки дарункам людей небайдужих. Цього року фондова збірка «Меморіальний фонд Лесі Українки» поповнилась новими цікавими і рідкісними виданнями.

Фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнилися новим виданням книг 2018 року – «Лісовою піснею» Лесі Українки українською та англійською мовами. Це спеціальне видання присвячене майбутньому світовому релізу повнометражного мультфільму «Мавка. Лісова пісня».

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся зліт проектів літературно-мистецького коша «Ріднокрай». На ньому було презентовано книгу «Понад усе нам – Україна».