Головна » 2017 » July » 7 » «Ніч у Луцькому замку»
«Ніч у Луцькому замку»

З 1 на 2 липня відбулася дев'ята «Ніч у Луцькому замку». На одну ніч Замок Любарта знову став головною арт-локацією Луцька. Різні види театрального мистецтва, ілюмінаційні шоу, музичні експерименти дивували поціновувачів.

Атмосферу ночі творив піаніст Мікаель Ґюлазян, він грав варіації на відомі музичні композиції в проміжку між основними номерами. Одною з найважливіших мистецьких подій ночі була Гала-Опера (Україна, Австрія, Румунія, Італія, Польща, Чехія, Данія). Уже традиційно було запрошено Львівський академічний духовний театр «Воскресіння». Цього року актори представляли вуличну виставу «Глорія». Очікуваною подією для присутніх став показ вистави Київ модерн-балету «Дощ» (лібрето, хореографія та постановка лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Раду Поклітару). Розважальною частиною програми було шоу з Італії Molecole – балерина на повітряних кулях. Наприкінці дійства виконував свої роботи піаніст-віртуоз Євген Хмара. Останнім номером був сет LaFestaelectricopera – це ілюмінаційне шоу під час виконання оперних арій.

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 750 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/2