Головна » 2016 » August » 29 » Джазовий фестиваль у Луцькому замку
Джазовий фестиваль у Луцькому замку

Ввечері 26 серпня розпочався міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2016». На заході збирали кошти на лікування відомого волинського музиканта Сергія Ленартовича. Він і розпочав виступ на сцені в дуеті «Дайте спокій» разом із братом Валерієм Ленартовичем та друзями.

Наступними виступили «Evgeniy Pugachov Trio ft. Frank Parker», підхопивши драйвові нотки попереднього гурту. А завершили вечір “Ukrainian Harp Union” ніжним танцювальним блюзом.

Насолоджуватися вишуканим джазом лучани продовжували 27 серпня. Першими виступили «Резус блюз» із Луцька. Їм вдалося поділитися з публікою позитивом та задати настрій на весь вечір. Наступними були «Fusion Friends». Ще один луцький гурт продовжив тішити слухачів якісним джазом та приємним вокалом.

А вечір ставав усе гарячішим: на сцену вийшли «The Cuban Latin Jazz» (Польща-Куба-Україна). Учасники гурту не просто неймовірно грали, а й тепло спілкувалися з публікою не лише українською, а й польською мовами. Мовний бар’єр просто зник, а латиноамериканські ритми заполонили увесь замок. Відвідувачі фесту не могли так просто відпустити запальний джазовий колектив і «The Cuban Latin Jazz» зіграли на біс. До слова, серед учасників гурту − два лауреати музичної премії «Греммі».

Останніми на сцену вийшли «Son De Cuba» (Польща, Куба, Німеччина, Україна) у складі із зіркою світового масштабу Jacqueline Castellanos. Кожна пісня приносила неймовірне задоволення, тому чимало людей просто віддалися моменту і почали танцювати під сценою. Харизматичність вокалістки гурту, запальна музика зробили виступ цього джазового колективу по-справжньому незабутнім.

А завершився вечір джемом: музиканти зіграли імпровізацію для вдячної луцької публіки.

Попрощатися з літом прекрасною музикою зібралася найрізноманітніша аудиторія від дітей до старшого покоління. А таємнича атмосфера замку зробила дійство по-справжньому магічним та незабутнім.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 807 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0