Головна » 2016 » August » 23

з 10.00 до 15.00 год. на

з нагоди 25-ої річниці

Незалежності України

У Художньому музеї відбулося супер відкриття «За покликом минувшини... Виставка творів Дмитра Стецька (Тернопіль)» за участі автора!

23 серпня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрито виставку, присвячену 25-річчю Незалежності України.

Офіційну церемонію відкрив директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський. Він повідомив, що на цьогорічний фестиваль приїхали чотирнадцять фольклорних колективів із Волині, а також представники інших українських регіонів (колектив із Волновахи, Рівненщини, Запоріжжя).

VІ Міжнародна науково-практична, історико-краєзнавча конференція з такою назвою, зініційована науково-методичним Центром дзвонового мистецтва Волинської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, відбулася в Луцькому історико-культурному заповіднику.

Цей захід присвячений майстрам дзвонарського мистецтва, які мали можливість продемонструвати свої вміння на фестивалі. «Благовіст Волині» відбувається в Луцьку вже 22 раз.

У межах відзначення Дня міста в Луцьку стартував фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет”.