Головна » 2016 » August » 16

У приміщенні Волинського краєзнавчого музею з 16 серпня діє виставка «Прапор України – символ незалежності, символ боротьби», присвячена Дню Державного Прапора України та 25-ій річниці Незалежності України.

18 серпня (четвер) о 15.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація виставки творів Дмитра Стецька (м. Тернопіль) «За покликом минувшини…», присвяченої Дню незалежності України. Вона – чудовий подарунок до свята друзям музею, лучанам, гостям нашого міста.

У Головненській спеціальній школі-інтернаті, що на Любомльщині, декілька років тому на основі робіт дітей-сиріт створили Музей вишитої ікони. З року в рік музей поповнюється роботами випускників школи.

У ці вихідні в історико-культурному заповіднику у м. Луцьку відбулися гастрономічний фестиваль вуличної їжі Lutsk Food Fest та відкриття виставки картин художниці Алли Навроцької з м.Нововолинська.