Головна » 2016 » August » 30

Сьогодні, 30 серпня, син заслужених артистів України Валерія та Антоніни Маренич Богодар передав до Музею волинської ікони родинні реліквії – ікони "Священномученик Антип Пергамський" 1827 р. та "Христос Вседержитель" поч. ХХ ст.

Працівники Ківерцівський краєзнавчий музею долучилися до підготовки матеріалів альбому “Ківерці: минають дні, спливає час”, презентація якого відбулася в районній бібліотеці напередодні Дня незалежності України.

Офіційно в Україні заборонені приватні колекції археологічних артефактів. Відповідно до ст. 18 Закону України «Про охорону археологічної спадщини» право державної власності поширюється на всі знахідки, отримані в результаті археологічних досліджень. Нелеґальні археологічні розкопки, тобто всі ті, що не мають відповідних дозвільних документів, законом заборонені. Але...