Головна » 2016 » August » 05

Понад 100 витворів мистецтва 11 художників з Ківерцівського району з 4 серпня виставлені у фойє перед сесійним залом обласної ради. Ківерчани привезли до Луцька не тільки твори живопису, а декоративно-прикладного мистецтва і за своєрідний девіз імпрези обрали слова Ліни Костенко: „Нам жити треба кожним днем”.

29 травня цього року у Волинському краєзнавчому музеї відбулися «Музейні посиденьки» на тему «Забуті пам’ятники міста Луцька», під час яких було порушено питання про порятунок скульптур Миколи Голованя у міському парку Луцька. І от 4 серпня розпочалися роботи з демонтажу та подальшої реставрації цих скульптур. Приємно, коли музейна ініціатива має практичне втілення.

Нещодавно, за сприяння Волинського краєзнавчого музею, у Хмельницькому обласному художньому музеї в рамках міжмузейного проекту відкрилася персональна виставка волинської художниці Валентини Михайлівни Михальської.