Головна » 2016 » August » 5 » „Нам жити треба кожним днем…” (ФОТО, ВІДЕО)
„Нам жити треба кожним днем…” (ФОТО, ВІДЕО)

Колективна виставка малярства та декоративно-ужиткового мистецтва Ківерцівщини відкрилася в мистецькій галереї Волинської обласної ради. У її презентації взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, голова Ківерцівської районної ради Григорій Недопад, перший заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Юліан Таранчук, голова регіонального відділення Українського фонду культури Геннадій Сарапін.

„Мистецький бум” зібрав велику аудиторію шанувальників талантів неординарних митців краю: Андрія Бутинця, Наталії Вальчук, Галини Міндер, Мирона Нестерчука, Віктора Сороки, Василя Фурса, Богдана Чайки, Оксани Чміль та Назара, Олександра, Катерини Гаврилюків.

Впродовж серпня-вересня волиняни та гості обласного центру можуть побачити більше сотні різножанрових робіт людей юних і поважного віку, різних професій та вподобань, щиро закоханих у свої захоплення.

Степан Войчик,
директор Ківерцівського краєзнавчого музею

Відео Волинської РДНТКУ:

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 739 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.0/4