Головна » 2016 » August » 18

У Луцьку відбудеться літній чемпіонат зі спідкубінгу. Захід пройде у суботу, 20 серпня, у Музеї технічного прогресу, що в «Адреналін Сіті».

21 серпня о 14 годині у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться урочистість під символічною назвою “Шляхетське зібрання в домі Липинських”, приурочена 25-им роковинам Незалежності України і 5-й річниці Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського.

На базі обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки в м. Луцьку 17 вересня 2016 року буде проведено Регіональний одноденний семінар-практикум на тему: «Актуальні проблеми захисту інтелектуальної власності працівників культури, науки, музеїв, мистецтв та гуманітарної сфери».