Головна » 2016 » August » 18 » У Музеї технічного прогресу знову складатимуть кубик Рубіка на швидкість
У Музеї технічного прогресу знову складатимуть кубик Рубіка на швидкість

У Луцьку відбудеться літній чемпіонат зі спідкубінгу. Захід пройде у суботу, 20 серпня, у Музеї технічного прогресу, що в «Адреналін Сіті» (Карбишева, 1), – повідомляє Таблоїд Волині.

Початок – о 13.00.

Реєстрація та участь в змаганнях безкоштовна. Призовий фонд – 1500 грн! Довідки за телефоном 787-220.

Цікаво знати! Найцікавішою, найзагадковішою та найпопулярнішою з механічних головоломок є класичний кубик Рубіка. Цю головоломку у 1974 році винайшов року угорський скульптор, винахідник Ерньо Рубік.

Ерньо Рубік назвав свій винахід «Магічний куб», але у 1980 році компанія Ideal Toys перейменували головоломку за іменем винахідника і цього ж року виграла німецьку нагороду «Гра року». Вже продано понад 300,000,000 екземплярів іграшки в усьому світі. Перший світовий чемпіонат з швидкубінгу, організований Книгою Рекордів Гінесса, відбувся у Мюнхені 13 березня 1981 року.

Сьогодні спідкубінг – це інтелектуальний вид спорту, а ще - цікаве захоплення, яке є чудовою альтернативою шкідливим звичкам, і пропагує тільки здоровий спосіб життя.

Запрошують на цікаве інтелектуальне дозвілля!

Категорія: Музей технічного прогресу | Переглядів: 759 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0