Головна » 2016 » August » 23 » XIV міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором» урочисто розпочався у Луцькому замку

Відкриття масштабного дійства відбулося надвечір 21 серпня. Уже традиційно фестиваль відкрили, запустивши в небо повітряні кульки з символікою фестивалю.

Офіційну ж церемонію відкрив директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський. Він повідомив, що на цьогорічний фестиваль приїхали чотирнадцять фольклорних колективів із Волині, а також представники інших українських регіонів (колектив із Волновахи, Рівненщини, Запоріжжя). Особливо ж гучно відвідувачі вітали оплесками представлених Войнаровським учасників-колективів із Тайваню, Білорусі, Грузії, Кореї, Польщі та Кіпру.

Опісля ж стартувала концертна програма фестивалю, яку розпочали господарі – зразковий ансамбль народного танцю «Волиняночка».

Усього ж до Луцька приїхали понад тридцять творчих колективів, які виступатимуть на сцені «Поліського літа з фольклором» впродовж декількох днів до 24 серпня.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 940 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0