Головна » 2016 » August » 23 » Голові Волинської обласної організації УТОПІК Г.С.Марчук присуджено обласну премію 2016 року у номінації імені Олександра Цинкаловського

Директор та колектив
Волинського краєзнавчого музею
сердечно вітають

голову Волинської обласної організації УТОПІК,
краєзнавця та громадського діяча

ГАЛИНУ СТЕПАНІВНУ МАРЧУК

з присудженням обласної премії 2016 року
у номінації імені Олександра Цинкаловського,
висловлюють щирі слова вдячності

за багаторічну плідну співпрацю з обласним музеєм
та зичать міцного здоров’я, довгих років життя,
та нових здобутків на ниві збереження
культурної спадщини українського народу,

дослідження та популяризації нашої історії!

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

(ВИТЯГ)

22 серпня 2016 року                   м.Луцьк                                    № 368

Про присудження обласних іменних премій
у галузі літератури, культури і мистецтва 2016
року

Відповідно до Положення про обласні іменні премії в галузі літератури, культури і мистецтва, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 1 червня 2001 року № 296, зареєстрованим в обласному управлінні юстиції 8 червня 2001 року за № 33/536, зі змінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 11 квітня 2008 року № 136, зареєстрованим у головному управлінні юстиції в області 18 квітня 2008 року за № 19/984, та від 16 листопада 2011 року № 465, зареєстрованим у головному управлінні юстиції в області 28 листопада 2011 року за № 92/1248:

1. Затвердити рішення комітету з присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва від 10 серпня 2016 року про присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва 2016 року (далі – обласні іменні премії):

6) у номінації імені Олександра ЦинкаловськогоМАРЧУК Галині Степанівні, членові обласної організації Національної спілки краєзнавців України, голові обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, дослідниці дзвонарства, – за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію історії та культури рідного краю, активну громадську діяльність.

2. Установити винагороду лауреатам обласних іменних премій 2016 року в розмірі 5 000 (п’ять тисяч) гривень кожному.

3.Управлінню культури облдержадміністрації (В.Дмитрук) провести виплату винагород лауреатам обласних іменних премій 2016 року в сумі 35 000 (тридцять п’ять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених кошторисом управління культури облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Мишковець С.Є.

Голова                                                                           В.ГУНЧИК

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 767 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2