Головна » 2016 » August » 23 » У Луцькому замку з нагоди Дня міста відбувся фестиваль «Благовіст Волині» (ФОТО, ВІДЕО)

Цей захід присвячений майстрам дзвонарського мистецтва, які мали можливість продемонструвати свої вміння на фестивалі. «Благовіст Волині» відбувається в Луцьку вже 22 раз. Започаткувала його керівник Волинської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Галина Марчук у 1992 році.

Цього року «Благовіст Волині» зібрав дзвонарів із усієї України, Польщі та Росії. Прибули і постійні учасники, серед яких – Іван Сорока – один із найстарших дзвонарів Волині з села Липне Ківерцівського району. У дзвони били також священнослужителі багатьох луцьких храмів.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Відео Волинської РДНТКУ:

Категорія: Музей дзвонів, м. Луцьк | Переглядів: 848 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0