Головна » 2018 » September » 5 » Запрошують на Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку»
Запрошують на Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку»

У ніч з 8 на 9 вересня 2018 року, в рамках заходів з відзначення 933-ї річниці міста Луцьк, вдесяте відбудеться феєричне дійство – арт-шоу «Ніч у Луцькому замку».

2018 рік оголошено роком Культурної спадщини в Європі. Тому цьогорічне дійство спрямоване на те, аби застосовуючи сучасні технології та інноваційний підхід, підкреслити історичну значимість, велич і красу унікального об’єкту культурної спадщини національного рівня, візитівки міста - Луцького замку, та утвердити його здатність бути і натепер активним осередком важливих подій.

«Ніч у Луцькому замку» – це поєднання історії і сьогодення, давнього і сучасного, це – легенди, що надихають….

У програмі: королівський оркестр, шедеври світової класики, квартет тенорів BEL’CANTO, балет, LUMOS оркестр та гурт ONUKA з композиціями відомими та новими з альбому «Мозаїка».

Початок о 21 год.

Організатор – Луцька міська рада, за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» доповнять ексклюзивні театралізовані екскурсії: «Сходження до світла» (у церкві Іоана Богослова) та «Легенди Луцького замку» (на в’їзній вежі замку).

Таємниці церкви Іоана Богослова повідає «мудрий Старець», розповідь якого супроводжуватиметься творенням картини світлом, а легенди давньої фортеці допоможе пізнати «Князь Любарт» та його свита.

Початок екскурсій: 22.00, 23.00, 00.30, 01.30, 02.30.

УВАГА! Екскурсії – лише для відвідувачів арт-шоу «Ніч у Луцькому замку»!

Деталі за тел.722756.

Джерело: управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації

Відео відділ інформаційної роботи Луцької міської ради

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 570 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0