Головна » 2018 » Вересень » 08

7 вересня, напередодні Дня міста Луцька, у Художньому музеї відбулось відкриття виставки «Луцьк. Кроки минулого». На ній свої твори презентували три волинські художники: Олександр Дишко, Елеонора Сабова-Дишко та Наталя Градиська.

У Білорусії вийшло з друку наукове дослідження доктора мистецтвознавства, доцента, професора кафедри етнології та фольклору Білоруського державного університету культури і мистецтв Ольги Лобачевської «Мистецтво заради слави Божої: солом’яні іконостасні врата і церковно-культові предмети».

У зв’язку із проведенням культурно-мистецької акції „Ніч у Луцькому замку” робочий день Художнього музею змінюється. Відвідувачі зможуть оглянути музейні експозиції з 13:00 8-го серпня до 3:00 9-го серпня включно, з технічною перервою.