Головна » 2018 » Вересень » 13

12 вересня Волинський краєзнавчий музей поповнився цінним експонатом. Родина Сергушків, що проживає в Луцьку, подарувала музею старовинне австрійське піаніно Gebrüder Stingl, виготовлене в 1909–1910 роках у Відні, та фірмовий стілець до нього.

12 вересня в Іваничівському районному історичному музеї відбулась зустріч «за круглим столом» керівників району з працівниками фізичної культури та спорту, молодими спортсменами та людьми, життя яких тісно пов’язане зі спортом, а також презентація фотодокументальної виставки «Іваничівщина спортивна».

У Києві відбулися урочистості з нагоди 80-річчя Національного науково-дослідного реставраційного центру України та XI Міжнародна науково-практична конференція „Наукова реставрація. Історія, сучасність, шляхи модернізації”.