Головна » 2018 » September » 13 » Волинські музейники привітали Національний науково-дослідний реставраційний центр України з ювілеєм

У Києві відбулися урочистості з нагоди 80-річчя Національного науково-дослідного реставраційного центру України та XI Міжнародна науково-практична конференція „Наукова реставрація. Історія, сучасність, шляхи модернізації”.

Волинський краєзнавчий музей та Музей волинської ікони привітали колектив та генерального директора Національного науково-дослідного реставраційного центру України Світлану Стрельникову із 80-літтям від часу створення. Виголосили подяку за довголітню творчу співпрацю по порятунку і поверненню до музейного життя не однієї сотні волинських раритетів, вручили грамоту, вітальну адресу та цінні подарунки.

Взяли участь в науковій конференції та закритті ювілейної виставки в Музеї історії міста Києва, на якій експонувалось 8 волинських раритетів.

Фото Сергія Тритиниченка

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 420 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0