Головна » 2018 » Вересень » 18

20 вересня о 15.00 відбудеться публічне обговорення результатів співпраці Музею історії Луцького братства – відділу Волинського краєзнавчого музею, та кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Луцького національного технічного університету в сфері реконструкції втрачених історичних об’єктів, виконаних засобами комп’ютерних та мультимедійних технологій.

Проект Тані Срібної та Волинського краєзнавчого музею – «Український народний орнамент Ольги Петрівни Косач» у новому сучасному виданні, будуть представлені на Форумі видавців у Львові 23 вересня о 15.00 год.

За кошти Європейського Союзу у місті Луцьку планують відновити вежу Чарторийських та підземелля монастиря єзуїтів. У ньому хочуть відкрити музей лицарства.