Головна » 2018 » September » 18 » У Луцьку буде музей лицарства (ВІДЕО)
У Луцьку буде музей лицарства (ВІДЕО)

У Луцьку хочуть реконструювати частину замку Любарта, а на цокольному поверсі зробити музей лицарства. Всі ці нововведення відбудуться у рамках грантового проекту «Нове життя старого міста», – йдеться у сюжеті 12 каналу.

Заявку на цю програму луцька міська рада подавала ще у 2016-му році, і лише цього року до муніципалітету нарешті надійшов погоджений з усіма сторонами грантовий договір.

Відтак, у рамках проекту в Луцьку відреставрують вежу Чарторийських окольного замку, а також – монастир єзуїтів. Тут облаштують музей лицарства, де будуть не лише історичні експонати, але й шолом віртуальної реальності, аби кожен відвідувач міг відчути себе «лицарем», воскові фігури, голограму привида та мультимедійну дошку.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 663 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0