Головна » 2018 » September » 13 » В Іваничівському музеї привітали працівників фізичної культури та спорту
В Іваничівському музеї привітали працівників фізичної культури та спорту

12 вересня 2018 року в Іваничівському районному історичному музеї відбулась зустріч «за круглим столом» голови районної державної адміністрації Лілії Кревської, заступника голови райдержадміністрації Людмили Войтович та начальника відділу культури райдержадміністрації Марини Косаковської з працівниками фізичної культури та спорту, молодими спортсменами та людьми, життя яких тісно пов’язане зі спортом та здоровим способом життя. Зокрема, це директор КЗ «Іваничівська ДЮСШ», заслужений працівник фізичної культури і спорту Володимир Глушнюк, заслужений тренер України, Почесний громадянин Іваничівщини Іван Палій, тренер-викладач Іваничівської ДЮСШ Тетяна Кондратюк, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, майстер спорту України, вчитель фізичної культури Іваничівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Павло Міщук, чемпіонка області з вільної боротьби Софія Кузьмич.

Директор районного історичного музею Лариса Куль презентувала для присутніх фотодокументальну виставку «Іваничівщина спортивна», яка експонується в музеї з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Зі словами вдячності та вітань до присутніх звернулась голова райдержадміністрації Лілія Кревська.

Опісля за багаторічну сумлінну працю, спрямовану на виховання здорового підростаючого покоління і підготовку спортсменів високого рівня, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту керівник виконавчої гілки влади у районі Лілія Кревська вручила подяку директору КЗ «Іваничівська ДЮСШ» Володимиру Глушнюку. Також Лілія Богданівна нагородила за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в районі, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту подяки отримали майстер спорту України з пауерліфтингу Павло Міщук та чемпіонка області з вільної боротьби Софія Кузьмич.

На згадку про зустріч усі присутні зробили колективне фото.

Джерело: Іваничівська райдержадміністрація

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 460 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0