Головна » 2016 » August » 25 » День Незалежності у Луцькому замку
День Незалежності у Луцькому замку

24 серпня Луцький замок відзначив 25-ту річницю Незалежності України. Середньовічні стіни зібрали разом козаків та лицарів, які зустрічали святкових гостей.

За старим українським звичаєм козаки варили куліш. Першим мав почастувати страву отаман, а після нього господар. Якщо куліш не добрий, його б вилили на землю, а кухаря відправили б на мило, однак цього не сталось. Куліш виявися смачним та наваристим. Першими їли куліш найменші – діти.

Адміністрація державного історико-культурного заповідника вітає усіх з Днем Незалежності України. Бажаємо миру і добра у кожну оселю, мирного неба і єдності. Віримо, що Україна переможе. Віримо, що перемога – близько.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1197 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0