Головна » 2016 » September » 27 » Фестиваль «Волинська княжна» у замку Любарта
Фестиваль «Волинська княжна» у замку Любарта

У неділю, 25 вересня, у Луцькому замку відбувся фестиваль жіночності та краси «Волинська княжна 2016».

Власне, конкурсом краси, в ході якого обрали «Волинську княжну 2016» і завершилося дійство. За звання «Волинська княжна 2016» між собою змагалися 12 дівчат-конкурсанток. Вони взяли участь у показових виступах мод, а насамкінець, вже у вбранні, яке у тією чи іншою мірою нагадувало середньовічні жіночі костюми, під акомпанемент романтичних музичних композицій, учасниці конкурсу виконали кілька танцювальних композицій.

Учасники журі згодилися на думці, що усі 12 конкурсанток продемонстрували неабияку жіночу красу і грацію, втім їм все ж таки довелося зробити важкий вибір – визначити одну переможницю. Отож, «Волинською княжною 2016» стала студентка ІІ курсу Луцького педагогічного коледжуНіка Коробко.

У рамках фестивалю відбувся також дитячий конкурс краси «Фея Луцького замку».

«Родзинкою» дійства став виступ Луцького театру вогню «Ейфорія». Його учасники продемонстрували неабияке вміння перетворити вогняну стихію смолоскипів у феєричне мистецтво. Вогняне шоу, яке вони влаштували у старовинних стінах Луцького замку, викликало шквал оплесків.

Джерело: Адміністрація державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1265 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1