Головна » 2016 » September » 29

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Лицарі Волі», приуроченої до 74-ої річниці від дня створення УПА та 75-ої річниці створення «Поліської Січі».

У Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася презентація виставки українського народного одягу кінця XIX – початку XX століття з фондів музею.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Трагедія Бабиного Яру. Без терміну давності», приурочена 75-ій річниці від початку розстрілів нацистами українського населення в Бабиному Яру.

Цей захід організований і проведений співробітниками Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості. Його мета – зорієнтувати безробітних громадян на самозайнятість у галузі туризму.