Головна » 2017 » February » 23 » У суботу, 25 лютого, у Луцькому замку відбудеться Масляна
У суботу, 25 лютого, у Луцькому замку відбудеться Масляна

Фольклорно-мистецьке дійство у Луцькому замку! Це народні гуляння, обряд Колодія, виступи фольклорних колективів, спалювання опудала, конкурси, забави, частування українськими традиційними стравами.

Масляниця, Сиропуст, Колодка, Туриця, Масниця або Бабський тиждень – так називається сиро-масляний тиждень перед Великим постом.

Замок Любарта запрошує гостей на Масляну, як і заведено, гості зможуть почастуватися запашними млинцями, варениками та іншими стравами української кухні.

Під час основного дійства виступатимуть народні колективи, проходитимуть конкурси, забави, ігри.

Масляна у Луцькому замку – веселий відпочинок для всієї родини!

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 744 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0