Головна » 2017 » Лютий » 14

«І пам’ять болем відгукнулась» – таку назву мала зустріч членів клубу «Подвиг» і воїнів-афганців, яка була проведена у Кортеліському історичному музеї. Зустріч підготували працівники культури села та учні 10 класу місцевої школи.

У Маневицькому краєзнавчому музеї до 28-ї річниці виведення військ з Афганістану відкрилася виставка «Їх покликав Афган».

Нещодавно фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнила книга „День гніву” Юрія Косача. Як виявилось, вона ввійшла в перелік найкращих книг 2016 року.

Поціновувачам образотворчого мистецтва цікавою буде виставка робіт мисткині, жительки смт. Колки Тамари Антонівни Ковальчук «Малює людські душі», яка відкрилася в Маневицькому краєзнавчому музеї.

Запрошуємо здійснити захопливу подорож яскравими моментами життя Лесі Українки, закарбованими у її фотопортретах