Головна » 2017 » Лютий » 16

На території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки проходили уроки „Захисту Вітчизни” для студентів Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

17 лютого о 13.00 год. у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться вечір-зустріч «Ми пам’ятаємо…» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На свято Стрітення працівники Любомльського краєзнавчого музею у районній бібліотеці для дорослих організували та провели презентацію літературно-мистецького альманаху «Променади Любомля», де зібрані поетичні та прозові твори 20 талановитих старших, молодших і зовсім юних авторів, які є жителями та уродженцями Любомльщини.

15 лютого у відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулося еколого-етнографічне свято «Проводи Зими на Стрітення» із циклу «Чарівні пори року».