Головна » 2017 » Лютий » 18

У Ківерцівський краєзнавчий музей завітали настоятелі храмів УПЦ КП аби обговорити питання підготовки конференції “Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ківерцівський район та Олика в історії України та Волині”. Зустріч відбулася в рамках проекту “Духовні святині краю”

У Музеї історії Луцького братства з нагоди 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки продовжуються народні читання з тематичної серії «Знайомтесь, Лариса Петрівна Косач» в рамках проекту «Музей – громаді».

Відзначення 146-ї річниці від дня народження Лесі Українки у Волинському краєзнавчому музеї розпочалося літературно-мистецькою годиною під назвою «Казка Лесі Українки «Біда навчить» у творчості українських художників».