Головна » 2017 » Лютий » 10

Наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею у якості експертів взяли участь у визначенні переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів навчальних закладів «Край в якому я живу».

Волинський краєзнавчий музей
запрошує на заходи
до 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки

У передачі „Тема дня” Волинського телебачення розповіли про підготовлений і виданий Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2017 рік”.

У Волинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Волинська кераміка», присвячена розвитку глиняних виробів на теренах нашого регіону від неоліту до сучасності.

Волинський краєзнавчий музей і Волинський академічний обласний театр ляльок запрошують дорослих і юних відвідувачів на літературно-мистецьку годину «Казка Лесі Українки «Біда навчить» в ілюстраціях українських художників».