Головна » 2017 » Лютий » 22

Напередодні відзначення чергової річниці від дня народження Лесі Українки, у КЗ «Іваничівський історичний музей» відкрито тематичну фотодокументальну виставку «Леся Українка і Волинь», яка експонуватиметься до кінця місяця.

На районний семінар “Виховання громадянськості і патріотизму засобами краєзнавства, екскурсій, проектної діяльності” до Ківерцівського районного краєзнавчого музею завітали вчителі історії шкіл Ківерцівщини.

У Художньому музеї м. Луцька відбулась мистецька тематична година «На пошану Великому Вчителю. Володимир Костецький (1905 – 1968) – Андронику Лазарчуку (1870 – 1934)».

На днях, у школі села Ощів Горохівського району відбулося відкриття оновленого залу Музею українських Героїв

Працівники Торчинського народного історичного музею імені Г.О. Гуртового спільно з учнями ЗОШ с. Буяни провели тематичний захід, присвячений Героям Небесної Сотні.