Головна » 2017 » Лютий » 09

15 лютого о 15.00 год. у Музеї історії Луцького братства, в рамках розробки Стратегічного плану розвитку міста Луцька до 2030 року, відбудеться обговорення SWOT-аналізу розвитку міста за напрямком «Туризм».

8 лютого 2017 року відійшла у вічність заслужений майстер народної творчості України Вронська Руслана Іванівна.

Низько вклоняємося Людині, яка вірно служила Україні, мистецтву, мала велике і любляче серце та залишила по собі добрий слід на землі.

Ця виставка має незвичне розташування – у приміщенні стоматологічного відділення Турійської райлікарні, а також і організатора – завідувача відділенням і волонтера Сергія Приходька. Він сам формував експозицію з портретів загиблих під час неоголошеної війни на сході волинян, представив невелику експозицію військової амуніції часів і Другої світової війни, і війни теперішньої, на сході.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч директора Анатолія Силюка із представниками Департаменту культурної спадщини Міністерства культури і національної спадщини Польщі.