Головна » 2017 » Лютий » 17

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбулася зустріч «Ми пам’ятаємо…».

Фотовиставка це спільний проект відділу інформаційної політики облдержадміністрації та заслуженого журналіста України Валерія Мельника.

16 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Наші Герої», присвячена третій річниці трагічних розстрілів на Майдані.

У Маневицькому краєзнавчому музеї до 28-ї річниці виведення військ з Афганістану було проведено тематичний урок «Дороги пам’яті – дороги Афганістану».

Запрошуємо до Волинського краєзнавчого музею 21 лютого на 12.00 год. відвідати черговий захід із циклу «Перемоги української зброї», присвячений роті особливого призначення «Світязь».

Тільки до 25 лютого працює виставка Володимира Ящука «Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках»! Далі починається всеукраїнське турне музеями України: Маневичі, Костопіль, Рівне, Тернопіль...

Поспішайте побачити нову колекцію!