Головна » 2017 » February » 16 » Музейні уроки „Захисту Вітчизни”
Музейні уроки „Захисту Вітчизни”

6-10 лютого на території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки проходили уроки „Захисту Вітчизни” для студентів Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Студенти мали змогу ознайомитись із експозицією музею, зокрема із бойовою технікою, яка використовується Збройними силами України в зоні проведення АТО. Також із допомогою співробітників музею вивчили матеріальну частину АКС-74, ПМ, АГС, ручних гранат, протипіхотних та протитанкових мін, зброї часів другої світової війни. Набули навички із розборки та зборки АК-74 та ПМ, споряджання магазинів.

При сприянні активістів громадської організації „Терен” студенти коледжу мали змогу ознайомитись із сучасними методами евакуації поранених із поля бою за допомогою евакуаційної стропи.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 761 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2