Головна » 2012 » Жовтень » 16 » Арт-шоу „Ніч у Луцькому замку” внесено до списку 100 кращих подій для туріндустрії України.
12 жовтня 2012 року начальник відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради Наталія Бунда взяла участь у конференції «Travel Marketing» (м. Київ), організатором якої була ВСГО «Рада з питань туризму та курортів».
На конференції обговорювалася стратегія маркетингової компанії міста, просування міста на туристичному ринку, а також відбулося нагородження 100 кращих подій для туріндустрії України 2012 року. Рішенням ВСГО «Рада з питань туризму та курортів» арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» внесено до списку 100 кращих подій для туріндустрії України 2012 року та нагороджено Сертифікатом.

Джерело: Управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради, 16.10.2012
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1086 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1