Головна » 2012 » Січень » 12 » РІЗДВО В ЛУЦЬКОМУ ЗАМКУ.
РІЗДВО В ЛУЦЬКОМУ ЗАМКУ.
Протягом Різдвяних свят Луцький замок був відкритим для лучан та гостей міста. Тут відбувалися заходи в рамках акції «На Різдво до Луцького замку».
У ці різдвяні дні Луцький замок зміцнив славу переможця всеукраїнської акції «Сім чудес України». Відвідувачі мали змогу безкоштовно відвідати Музей дзвонів та Музей книги, оглянути виставки «Бронь замкова», «Арсенал», «В'язниця», «Замкова сторожка», «Волинські ярмарки», «Плитниця», «Нове життя старої книги». Недільної днини публіку розважали численні колядники з фольклорного ансамблю «Горностай», дитячого вокального колективу «Ластівки», народного аматорського колективу «Передзвін», гурту «Волинські дзвони».
Кульмінацією ж розважально-культурних заходів має стати етнофестиваль «Різдво у Луцьку», що відбуватиметься 14-15 січня. У його програмі – різдвяно-обрядові дійства, колядки, щедрівки, дегустація меду та напоїв, частування традиційними різдвяними стравами, виставки, конкурси, розваги, різдвяні вечорниці. Етнофестиваль відкриється 14 січня о 12-й годині Різдвяним ярмарком на Театральному майдані. Потім національно-культурні товариства міста презентуватимуть різдвяні традиції Вірменії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії.
Олександр ПИРОЖИК
Волинь-нова. – 2012.  – 12 січня. – С.9.
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1185 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0