Головна » 2012 » Березень » 30 » Відбулись чергові „Любартівські читання”.
Відбулись чергові „Любартівські читання”.

30 березня 2012 року на базі історико-культурного заповідника „Старий Луцьк” відбулись чергові „Любартівські читання” – наукова конференція, що традиційно збирає науковців з багатьох регіонів держави та з-за кордону. І кожного разу ця конференція збирає все більше науковців, що засвідчує великий інтерес до історії Старого Луцька. У старовинному залі заповідника з доповідями виступали історики, архітектори, краєзнавці, фахівці музейних та пам’яткоохоронних галузей. Конференція була присвячена історико-краєзнавчій тематиці, отож, доповіді учасників висвітлювали різноманітні сторони прадавньої, середньовічної, нової та новітньої історії міста Луцька та волинського краю. За традицією в роботі конференції приймали участь наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею та інших музеїв, які представили свої дослідження історії Луцька та Волині, починаючи від кам’яної доби і завершуючи XX століттям. Матеріали конференції до її початку були опубліковані у науково-інформаційному збірнику ЛДІКЗ „Старий Луцьк”.

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1125 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0