Головна » 2012 » Березень » 09
Щороку в родині Косачів відзначали роковини Тараса Шевченка, в програмі яких були, так звані, «відчити», декламування напам’ять творів поета, художнє читання «Гайдамаків», «Катерини», презентація творів Лесі Українки про Шевченка. Продовжуючи Косачівську традицію, в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки також проводяться Шевченківські дні. Цього року літературно-музичний вечір носить назву «Як я її люблю, мою Україну!».
Виставка „Уклін Тарасові” у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.
    9 березня 2012 року сектор Волинського краєзнавчого музею "Шевченківська світлиця Миколи Куделі" проекспонував у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка на мистецькому заході, присвяченому 198-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, пересувну виставку "Кобзарів"  "Уклін Тарасові". Широкому загалу відвідувачів наукові працівники музею представили 100 "Кобзарів" із колекції Миколи Куделі.