Головна » 2012 » Березень » 29
3 квітня Волинський краєзнавчий музей запрошує на тематичний вечір, присвячений етнографу і фольклористу О.Ф.Ошуркевичу.
У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Габріелі Запольської.
   У конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся вечір-портрет Габріелі Запольської «ЇЇ душа жила на Волині», приурочений до 155-ої річниці від дня народження польської письменниці й актриси, волинянки за походженням. Акція проходила в рамках музейного проекту «Відомі жінки Волині», започаткованого співробітниками відділу науково-освітньої роботи музею.
Волинським краєзнавчим музеєм започатковано низку заходів щодо відзначення 130-ої річниці від дня народження В’ячеслава Липинського.
   До 130-ої річниці від дня народження В’ячеслава Липинського – відомого політичного і державного діяча початку ХХ століття, історика, соціолога, публіциста, теоретика українського консерватизму, уродженця Волині Волинським краєзнавчим музеєм започатковано низку заходів.