Головна » 2012 » Березень » 20
Паломники з Словакії відвідали Музей волинської ікони.
     20 березня 2012 року до Музею волинської ікони завітали православні віруючі  і священнослужителі з Словакії, які здійснювали паломництво по святих місцях України. Напередодні вони побували у Почаєві, де молилися біля чудотворної Почаївської ікони Богородиці.  У музеї паломники схилили голови перед Холмською Чудотворною іконою Богородиці та проспівали акафіст Пресвятій Богородиці.
У Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з Г.О.Гуртовим, присвячена 55-річчю заснування першого громадського музею на Волині.
    Волинський краєзнавчий музей організував вечір-зустріч „Музейна доля Григорія Гуртового” (до 55-річчя заснування Торчинського народного історичного музею) та презентацію книги „Г.Гуртовий. Городок. Історична доля села Городок Луцького району: Історико-краєзнавчі нариси. – Луцьк: Надстир'я, 2011”. На зустріч прийшли колеги краєзнавці, музейники, історики, учні Г.Гуртового.