Головна » 2012 » Листопад » 23 » Історико-культурний заповідник у Луцьку оголосив про конкурс дитячого малюнка, присвяченого дню Святого Миколая.
23 листопада 2012 року Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку оголосив про початок конкурсу дитячого малюнка, присвяченого дню Святого Миколая.
В конкурсі можуть прийняти участь діти різного віку, різного рівня підготовки. Тематика малюнків – різнопланова, як на історичну тему (наприклад,  можна зобразити легенду про те, як під час облоги Луцька татаро-монголами, завдяки заступництву Святого Миколая та Святого Іоанна, сталося чудо спасіння міста), так і на побутову тематику – про те, як проходить це свято в родині, в місті, в садочку чи школі; варіації на тему герба Луцька .

Роботи приймаються до 15 грудня 2012 року за адресою:
Державний історико-культурний заповідник
вул. Драгоманова, 23
м. Луцьк 43016
тел.72-34-32

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1591 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1