Головна » 2012 » Липень » 17 » Директором історико-культурного заповідника „Старий Луцьк” призначено Павла Рудецького.
Директором Державного історико-культурного заповідника у Луцьку став Павло Рудецький. Раніше він займав посаду головного спеціаліста з охорони культурної спадщини та організації туризму сектору охорони культурної спадщини управління культури і туризму облдержадміністрації, а до того працював завідувачем відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею.
Відповідно до рішення волинського губернатора Бориса Клімчука, Рудецький виконує обов’язки директора з 17 липня.
Нагадаємо, 18 червня голова Волинської ОДА Борис Клімчук повідомив, що колишній директор заповідника Тарас Рабан написав заяву про звільнення.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16  липня 2012 року              м. Луцьк                                  101-ос

Про призначення директора Державного історико-культурного
заповідника в місті Луцьку Рудецького П.А.

ПРИЗНАЧИТИ РУДЕЦЬКОГО Павла Аркадійовича з 17 липня 2012 року за погодженням з управлінням культури і туризму облдержадміністрації шляхом укладення контракту на посаду директора Державного історико-культурного заповідника в місті Луцьку.

Підстава: заява Рудецького П.А. від 16 липня 20012 року.

Голова                                                   Б.КЛІМЧУК
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 1067 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0