Головна » 2012 » Липень » 13
У Волинському краєзнавчому музеї відбувся концерт камерної музики з циклу „Музичні зустрічі у музеї”.
   У конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся концерт камерної музики з циклу „Музичні зустрічі у музеї”. Виконавці – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Петро Тітяєв (скрипка), Роман Левчук (скрипка), Анна Колотиліна (альт).
   13 липня 2012 року лучани та гості обласного центру Волині мали чергову нагоду побувати на безкоштовній екскурсії із циклу „Екскурсоводи у відпустці”. На зустріч прибуло близько двох десятків лучан та гостей міста. Цього разу учасники екскурсії побували в музеї Волинської ОДТРК та на народній аматорській кіностудії „Волинь”.
Візит Юрія Липинського до Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського.
   У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулася зустріч з наймолодшим сином Станіслава Липинського (останнього власника маєтку) Юрієм, який проживає у Гданську.