Головна » Архів матеріалів

23 січня у Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, відбулося урочисте відкриття художньо-меморіальної виставки «Андроник Лазарчук: родом з Волині, серцем – з Україною».

З нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, 27 січня о 12:00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Пам’ять про Голокост єврейського населення Волині».

Напередодні чергової річниці бою під Крутами Волинський краєзнавчий музей 28 січня запрошує на лекцію «Крутяни з Луцького повіту».

26 січня о 15 год. відбудуться «Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони»

П Р Е С Р Е Л І З

З нагоди Дня Соборності України краєзнавцем, офіцером групи цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Сергієм Яровенком передано Волинському регіональному музею українського війська та військової техніки прапор України з підписами та побажаннями миру від жителів села Кримське Луганської області.

До Дня Соборності України у Ковельському історичному музеї представлено тематичні матеріали про діяльність Синьожупанної дивізії Армії УНР.

Згідно наказу директора Національного військово-історичного музею України завідувачем філії НВІМУ – Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, призначено О. М. Ткачука.

22 січня, у День Соборності України, у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулось відкриття виставки Українського інституту національної пам’яті «Українське військо 1917–1921».

28 січня о 16:00 у Музеї історії Луцького братства відкриється виставка раритетів з приватних колекцій «Види волинських міст в оригінальних акварелях XIX століття».

22 січня у Любомльському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений Дню Соборності України та 101-ій річниці проголошення Акту Злуки.

В одному із залів Волинського краєзнавчого музею є невелика експозиція, присвячена новації ХІХ століття, яка буквально змінила світ, зробила його, поза всяким сумнівом, багатшим, додавши до існуючих видів мистецтва ще одне – мистецтво зупиненої миттєвості – фотографію.

У Художньому музеї, відділі Волинського краєзнавчого музею, 23 січня о 15.00 год. відбудеться презентація художньо-меморіальної виставки «Андроник Лазарчук: родом з Волині, серцем – з Україною».

П Р Е С Р Е Л І З

Експозицію сакрального залу директор Камінь-Каширського народного краєзнавчого музею Наталія Пась називає «святая святих».

17 січня у Музейну майстерню «Пташка» Волинського краєзнавчого музею завітали вихованці дошкільного навчального закладу №16 «Веселка» м. Луцька.

То могла бути достойна пам’ятка у містечку на кордоні з Євросоюзом. У містечку Любомль, яке має багатющу колекцію музею, багатющу історію, найстаріший мурований костел на Волині, знищену унікальну синагогу, замчище у самісінькому серці райцентру, сотні, а той тисячі старих світлин і (головне) достатньо одержимих історією людей.

16 січня, з нагоди 106-ої річниці з часу виходу першого окремого видання драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки, у Волинському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Лісова пісня» Лесі Українки. Нове життя шедевру».

Волинські облдержадміністрація та обласна рада звернулись до Міністерства оборони України щодо передачі пам’ятки архітектури, що знаходиться у Луцьку на вулиці Сенаторки Левчанівської, 4, в комунальну власність. Проте на їх звернення відповіли відмовою.

На світлинах з фондів Волинського краєзнавчого музею, запропонованих Вашій увазі, зафіксовано святкування Водохреща в Луцьку у 1930-і рр.

16 січня о 12.00, з нагоди 106-ої річниці з часу виходу першого окремого видання драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Лісова пісня» Лесі Українки. Нове життя шедевру».

У Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулось традиційне щорічне свято „Музейна Коляда”.

10 січня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відзначали Різдво Христове.

Початок 2020 року приніс Любомльському краєзнавчому музею нове поповнення фондової колекції. В рамках акції «Стань другом музею» один із меценатів придбав для музею стародавню печатку, знайдену на Любомльщині.

З 2 січня 2020 року у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки змінилася вхідна плата.

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського експонується виставка „Різдвяна мозаїка”. На ній представлені роботи переможців обласних конкурсів різдвяно-новорічної атрибутики з фондів Волинського краєзнавчого музею та з колекції Затурцівського музею.

Відійшла у вічність відома в області музейниця Олександра Володимирівна Нагорна, яка майже половину свого життя віддала Волинському краєзнавчому музею та музеям волинського краю.

Музей волинської ікони запрошує відвідувачів переглянути роботи, відібрані у рамках останнього проєкту 2019 року. Їх об’єднує те, що ікони присвячено традиційним зимовим святам.

У зв’язку з проведенням в обласному краєзнавчому музеї (м. Луцьк, вул. Шопена, 20) ремонтних робіт, експозиції науково-експозиційних відділів давньої, середньовічної, нової та новітньої історії Волині тимчасово ЗАКРИТІ для відвідування.

Просимо вибачення за тимчасові незручності

27 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося нагородження переможців та підбиття підсумків Тринадцятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УСІХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ!

У Нововолинському міському історичному музеї відбулося відкриття фотовиставки дитячих робіт і портретів дітей із особливими потребами та спільної виставки картин художники міста.

У Любомльському краєзнавчому музеї відбулася публічна лекція-презентація місцевого краєзнавця, колекціонера Миколи Дзея на тему «Репресована інтелігенція м. Любомль (до 80-річчя від часу репресій, здійснених радянською владою по відношенню до місцевих жителів)».

1 2 3 ... 139 140 »