Головна » 2022 » January » 11 » Видання про пам’ятки готів на Волині
Видання про пам’ятки готів на Волині

У кінці 2021 року побачила світ монографія «Старожитності готів на Волині». Це колективна праця відомих дослідників історії та культури Волині та Полісся Геннадія Бондаренка, Григорія Охріменка, Світлани Локайчук, Наталії Скляренко, Степана Ільчука. Книга присвячена дослідникам волинського краю археологам Олександру Цинкаловському, Юрію Кухаренку. Марку Щукіну та Денису Козаку.

У книзі йдеться про пам’ятки готів на Волині та Поліссі, подано альбом кольорових ілюстрацій віднайдених артефактів (скарби, колекції фібул, жіночі прикраси, посуд. ін.). Зроблено спробу через пам’ятки відтворити життя готської еліти, показати етнічний склад, культуру і мистецтво готів, військову справу.

Доповнює видання «Словник основних термінів і понять готського періоду» (автор С. Локайчук).

Варто відзначити оригінальний дизайн видання (автор Н. Скляренко).

Книга буде корисною для науковців, студентів, школярів, всіх, хто цікавиться історією та культурою України.

Євгенія Ковальчук,

Заступниця директорки з наукової роботи

Волинського краєзнавчого музею

Переглядів: 1247 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0