Головна » Архів матеріалів

Справжнім центром патріотичного, духовного та естетичного виховання у Ковелі став міський історичний музей – культурно-освітній та науково-дослідний заклад, призначений для вивчення, збереження та використання пам'яток матеріальної та духовної культури Ковельщини.

У Любомльському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття унікальної виставки книг, на якій представлені стародруки та богослужбові книги ХVII – початку ХІХ ст.

До Дня знань (2 вересня)
Волинський краєзнавчий музей
пропонує різноманітні екскурсії

У Торчинському народному історичному музею імені Г.О.Гуртового демонструється масштабна виставка «100 років боротьби. Українська революція 1917 – 1921 рр.».

Виставка картин Фасиля Фурса під назвою „Природи виловлена мить” відкрилася нещодавно у Ківерцівському районному краєзнавчому музеї.

До Дня Державного Прапора України відділ новітньої історії Волинського краєзнавчого музею підготував виставку „Прапори України та Волині: від Української революції до війни на Сході України”.

Реставрацію пам'ятки архітектури місцевого значення – будівлі історичного музею на вулиці Івана Франка, 6 у Володимирі-Волинському планують здійснити до кінця 2020 року.

У проекті так званої реконструкції центрального парку у Ковелі не знайшлося місця історичному музею.

З нагоди 30-річчя утворення Народного Руху України у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся круглий стіл «Народний Рух України в Рожищенському районі».

Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї діє тематична виставка до Дня державного Прапора України.

З нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України Камінь-Каширський краєзнавчий музей організував виставку серії плакатів «Військова еліта Української революції 1917-1921 років».

23 серпня історичний музей запросив ковельчан та гостей на свій 30-річний ювілей.

22 серпня в Іваничівському історичному музеї відбулося відкриття виставки «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори».

Під такою назвою у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг».

22 серпня у Володимир-Волинському історичному музеї відкрили фотодокументальну виставку «Борець за волю України. Незламний Левко Лук’яненко».

Художній музей цьогоріч теж долучиться до «Князівського бенкету». У рамках його проведення тут відбудеться низка лекцій, присвячених з’їзду європейських монархів у Луцьку.

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулася зустріч побратимів, рідних і друзів Сергія Климчука, старшого сержанта Збройних сил України, члена Волинського козацького стрілецького братства, учасника Революції Гідності, який загинув на сході України.

23 серпня приходьте до Ковельського історичного музею! З нагоди Дня Незалежності України і 30-річчя музею для Вас підготували низку цікавих і пізнавальних заходів й несподіваних сюрпризів!

Нещодавно у приміщені Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбулася презентація «Календаря ветерана Волині на 2019-2020 рр.»

З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». Українська частина проводиться увосьме. До участі запрошуємо всі охочих – і любителів, і професіоналів Волинської області.

22 серпня, в четвер, у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбудеться урочистість, присвячена Дню Незалежності України і 8-ій річниці відкриття музею.

Впродовж багатьох років до древнього Любомля приїжджають туристи та іноземні гості. Вони знайомляться з історією, культурою, звичаями та традиціями краю. Провідну роль в цьому займає Любомльський краєзнавчий музей як презентаційно-туристична установа.

16 серпня, у рамках виконання договірних зобов’язань між Волинським регіональним музеєм українського війська та військової техніки і Волинським Клубом Автомобільним (Польща), було проведено презентацію нового туристичного маршруту.

У Затурцівському меморіальному музеї можна буде побачити як виглядала садиба родини Липинських в повоєнний період. Студентки Луцького національного технічного університету виготовили макет маєтку та готують його до транспортування у село Затурці.

У Музеї волинської ікони відбулася презентація монографії Оксани Ременяки «Nigra sed Formosa: Занурена в печаль, проте прекрасна... Слідами мандрів ікони Богородиці Холмської».

У вересні в Кіото відбудеться зібрання міжнародної ради музеїв. Члени організації обговорять питання умов праці, головні цілі інституцій та найцікавішим питанням залишається затвердження нового терміну поняття «музей».

У відділі природи Волинського краєзнавчого музею демонструється виставка «Скарби гербарію Стефана Мацка», підготовлена до 120-річчя від дня народження відомого польського вченого-ботаніка.

Жителі та гості міста Володимира-Волинського мали змогу побувати в «машині часу». Адміністрація Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир» та Народний аматорський театр-студія «Різнобарв'я» оживили фрагменти з життя племінниці Олександра Цинкаловського Наталі Грабарчук (Цинкаловської).

До Музею історії села та побуту у Копачівці завітали нащадки унтер-офіцера російської імператорської армії Єрьоміна Івана Івановича, який мешкав у селі після відставки у 1856 році.

Унікальний 12-ти метровий човен-довбанка отримав окреме приміщення у Маневицькому краєзнавчому музеї. На його облаштування планують виділити більше 1,5 мільйони гривень.

4 серпня на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки та музею «Лісової пісні» в урочищі Нечимне відбувся перший етнофестиваль «На гостини до Лесі».

« 1 2 3 4 5 ... 136 137 »