Головна » Архів матеріалів

Дирекція Любомльського краєзнавчого музею висловлює щиру подяку Експертно-фондовій раді з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей Міністерства культури України, Київській митниці Держмитслужби за поповнення фондів музею предметами фалеристики.

27 грудня о 17.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація виставки фотоетюдів Сергія Беня – відомого вокаліста та педагога.

Напередодні новорічно-різдвяних свят працівники Ковельського історичного музею створили містянам святкову новорічну атмосферу. Тут відкрито тематичну експозицію. Її експонати – новорічно-різдвяні ретролистівки з фондів музею.

У Любомльському краєзнавчому музеї продовжується робота щодо створення персональних фондів. Так, нещодавно збірку музею поповнили особисті документи, фотографії, наукові праці доктора геолого-мінералогічних наук, професора, уродженця с. Запілля Любомльського району Василя Узіюка.

У Музеї волинської ікони відбулося відкриття виставки «Замлиння». На виставці представлені більше двадцяти ікон і сакральних творів ІХ Міжнародного пленеру іконопису, виконані художниками-іконописцями і студентами мистецьких вузів України і Польщі.

Волинський краєзнавчий музей 26 грудня запрошує на новорічну рок-вечірку в стилі 70-х років ХХ ст.

Ковельський історичний музей формує колекцію декоративно-ужиткового мистецтва. Серед останніх надбань – кухонна шафа кінця XIX – початку XX ст., виготовлена у перехідний період від класицизму до модерну.

Цим життєвим кредом керується учениця 11 класу Ківерцівської експериментальної Всеукраїнського рівня школи-комплексу І-ІІІ ступенів Анна Сахарчук, яка любить малювати з малих літ. У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрита виставка її робіт «Перші мотиви».

У рамках проекту «Музейні діалоги» в Любомльському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із відомим українським письменником, драматургом журналістом, уродженцем с. Згорани Любомльского району Володимиром Лисом та відомою українською поетесою, прозаїком, публіцистом Надією Гуменюк.

В сім’ї тисяч українців війна продовжує приносити біду і горе. Не минула вона і сім’ї заступниці директорки з господарської роботи Волинського краєзнавчого музею Млинарської Лариси Андріївни, син якої 13 грудня в зоні проведення ООС (Донецька область) отримав мінно-вибухові травми, була проведена ампутація кисті лівої руки.

 

ПРОГРАМА
заходів до новорічних та різдвяних свят
від Волинського краєзнавчого музею

У філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулося відкриття виставки «37-а ракетна дивізія та Волинь».

У культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського відбулася конференція «Велети українського духу: Володимир Великий, Іван Кунцевич, Андрей Шептицький, Ігор Стравінський, Агатангел Кримський, Арсен та Ніна Річинські – будівничі України, лідери нації», присвячена 100 річчю від часу заснування Союзу Українок У ній взяли участь працівники Володимир-Волинського історичного музею імені О. Дверницького.

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, у відділі природи Волинського краєзнавчого музею була проведена театралізована екскурсія-казка «Ой, ялинка зелененька».

20 грудня о 12 год. у Музеї волинської ікони відбудеться презентація виставкового проєкту «Замлиння», де будуть представлені сучасні ікони та сакральні твори учасників IX Міжнародного пленеру іконопису.

ПРЕСРЕЛІЗ

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України ухвалив рішення в частині підготовки до відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Лише тиждень – з 15 по 22 грудня, в експозиції Музею волинської ікони на Вас чекає 12 ікон Святого Миколая!

Приходьте, зробіть селфі
з улюбленим образом!

Впродовж новорічно-різдвяних свят у Волинському краєзнавчому музеї для вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкової школи з 17 грудня по 19 січня будуть проводитися театралізовані екскурсії-казки «Ой, ялинко зелененька! (З історії різдвяної ялинки)».

Історичний народний музей у Торчині успішно функціонує з 1957 року. Та після створення Торчинської ОТГ, коли громаді передали на утримання заклади культури, освіти і соціальної сфери, існування згаданого музею опинилося під знаком питання.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги «Капелани на службі Богу і Україні», яка стала результатом проекту Українського інституту національної пам’яті «Усна історія АТО».

Сьомим лауреатом цієї премії став Роман Трофімчук, співробітник Рожищенського історико-краєзнавчого музею, на цей час – в.о. директора цього закладу.

 

В І Т А Є М О !

Сьогодні, до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая, відбулася благодійна акція «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї», на яку запрошували усіх лучан та гостей міста.

У рамках змін до регіональної програми депутати пропонують зменшити обсяг фінансової допомоги у 2020 році Музею сільського господарства Волині-скансену.

Під такою назвою в актовій залі Волинської Православної Богословської Академії відбулась екологічна година, проведена працівниками відділів природи Волинського краєзнавчого музею та екології Луцької міської ради.

Фотодокументальну виставку під такою назвою відкрито у Волинському краєзнавчому музеї до 115-ої річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського (1904–1986).

Таксидермія це мистецтво, в цьому переконається кожен, хто побуває в Музеї фауни Шацького лісового коледжу.

16–19 грудня Музей історії Луцького братства запрошує на лекторій «Святий Миколай – покровитель Луцька».

З нагоди дня Святого Миколая Музей волинської ікони 16–19 грудня запрошує дітей молодшого та середнього шкільного віку на інтерактивну екскурсію-гру «Святий Миколай на волинських іконах».

Волинський краєзнавчий музей запрошує 12 грудня о 17:00 на презентацію нового видання Українського інституту національної пам’яті – книги «Капелани. На службі Богу і Україні».

У селі Перемиль Горохівського району вже збирають для нього експонати.

Колекція Ковельського історичного музею поповнилась новими археологічними знахідками періоду Давньоруської держави.

Відбулася традиційна культурно-мистецька акція «Сторінками історії Художнього музею», присвячена дню заснування музею.

 

В І Т А Є М О !

У Музеї історії освіти Волині в рамках урочистостей та з нагоди 75-річчя Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відкрито стаціонарну фотодокументальну виставку «Профспілка освітян Волині: 75 років на захисті прав вчителів».

12 грудня з 11.00 до 15.00 відбуватиметься благодійна акція до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї».

До Дня місцевого самоврядування у Волинському краєзнавчому музеї 10 грудня о 12:00 відбудеться історична година «Від магдебурії до сучасної децентралізації».

« 1 2 3 4 5 ... 140 141 »