Головна » Архів матеріалів

Продану на аукціоні невідому картину Кості Шишка передадуть до Волинського краєзнавчого музею.

Програма культурології Українського католицького університету у співпраці з Управлінням культури Львівської міської ради та програмою ЄС «Креативна Європа» запрошують на ІІІ Форум культурних та креативних індустрій «Культурна спадщина: від ресурсу до продукту», який відбудеться 25-26 квітня 2018 року

Запрошуємо музеї до участі в акції «День неспішного мистецтва», яка цього року відбудеться 14 квітня (субота) 2018 р. о 12:00.

З нагоди ювілейної дати наукові співробітники Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького організували фотовиставку про бойовий шлях дивізії та її командирів, показали відеофільм, який із зацікавленням подивилися учні 8 класу гімназії імені О.Цинкаловського

Таку назву має виставка, що діє в Торчинському народному історичному музеї імені Г.О.Гуртового.

26 березня о 12 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Великдень».

30 березня Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки запрошує на „Великдень у Косачів”.

22 березня волинський художник Валентин Кирилков уже вдруге презентував свою персональну виставку у стінах Художнього музею.

22 березня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулась екологічна година «Вода, ти найбільше багатство в світі», присвячена Міжнародному дню води.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка», присвячена Міжнародному дню лісів.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка 16 травня 2018 року відбудеться Міжнародна наукова конференція «Штучні голоди в Україні в XX столітті».

Нині у Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї проходять майстер-класи з писанкарства.

22 березня (четвер) о 16:00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація виставки творів Валентина Кирилкова (1936 р. н.), волинського художника, члена Волинської обласної організації Національної спілки художників України.

 

Волинський краєзнавчий музей напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового традиційно запрошує волинян та гостей міста Луцька на різноманітні заходи!

Саме таку назву мав майстер-клас з розпису писанок, що проходив у Ківерцівському краєзнавчому музеї в рамках проекту ”Музей як навчальна платформа” від художниці Ірини Сардак-Бондарук та її чоловіка Андрія Бондарука.

22 березня о 12.30 у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться екологічна година «Вода, ти найбільше багатство в світі»

До Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки з’їхалися учасники з різних куточків Волинської області

21 березня о 13.30 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка», присвячена Міжнародному дню лісів.

До Всесвітнього дня поезії в Іваничівському історичному музеї відкрито тематичну виставку, на якій представлені інформаційні матеріали та 35 книг, переважна більшість яких з автографами та дарчими підписами для музею, поетів Прибузького краю і тих, життя і творчість яких були пов’язані з Іваничівщиною.

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк побував у селі Колодяжне Ковельського району, де відвідав музей-садибу Лесі Українки

Під таким гаслом відбулося інтерактивне обрядодійство весняного рівнодення в експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.

У Торчині відбулася організована працівниками музею імені Григорія Гуртового зустріч з вояками добровольчого полку «Азов» Національної гвардії України.

Відбулося засідання Музейної Ради, на якому прийняті рекомендації Міністерству культури України та Музеям України щодо вирішення проблем «чорної археології».

Уряд затвердив у новій редакції Перелік платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів. Копіювання власними фотоапаратами в архівах України тепер остаточно безкоштовне! Архів може брати плату лише за ті копії, які вам сам виготовляє.

21 березня 2018 року в Київському національному університеті культури і мистецтв відбудуться заходи, присвячені питанням розвитку цифрових технологій в бібліотеках, музеях, архівах та їх цифрової євроінтеграції. Онлайн-реєстрація з 17 до 20 березня!

Музею волинської ікони Голова благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов передав сакральну картину «Холмська ікона Богородиці у подіях і фактах» художника з Луцька Володимира Жупанюка, закуплена коштом фонду.

Ківерцівський краєзнавчий музей, в рамках проекту „Музей як навчальна платформа”, запрошує 20 березня на майстер-клас з розпису писанок від художниці Ірини Сардак-Бондарук

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України у Любомльському краєзнавчому музеї провели захід з нагоди Дня українського добровольця.

14 березня, у День українського добровольця, у Волинському краєзнавчому музеї у рамках проекту «Наші Захисники» відбулась зустріч із бійцями роти поліції особливого призначення «Світязь».

У цьому році Ковель відзначатиме 500-річчя з часу отримання Магдебурзького права.

Надійшла відповідь на Звернення трудового колективу Волинського краєзнавчого музею та музейних працівників області до Голови Волинської обласної ради І.П.Палиці, прийняте на загальних зборах з приводу того, що волинські депутати не затвердили обраного на конкурсі Анатолія Силюка директором Волинського краєзнавчого музею.

З нагоди Міжнародного жіночого дня у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки проведено шаховий турнір між дівчатками шахового гуртка при музеї та шахістами з Дитячо-юнацького шахово-шашкового клубу «Біла тура».

Нововолинський міський історичний музей 26 березня відзначатиме своє 20-річчя

На базі експозиції просто неба «Козацький зимівник» Музею історії сільського господарства Волині-скансен у неділю, 18 березня буде відтворено давнє обрядодійство - «Весна іде – мир несе!».

« 1 2 3 4 5 ... 110 111 »