Головна » Архів матеріалів

У Будинку культури села Буяни відбулося відкриття виставки картин «Духовне небо благословенної Волині». Її авторка – співробітниця Торчинського народного історичного музею імені Г.О.Гуртового, уродженка села Ніна Анатолївна Фесенко.

До Міжнародного дня музеїв Музей волинської ікони відкрив виставку «Імена, написані на небесах» та отримав у дарунок сакральну картину.

Волинський краєзнавчий музей, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти та Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки презентували «Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік».

У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася творча година, присвячена ювілею волинського краєзнавця Наталії Назарівні Грабарчук

Нещодавно учні Баївської школи прослухали лекцію про непересічного діяча періоду Української революції 1917–1921 рр., уродженця села Миколу Миколайовича Ковальського, яку прочитав директор Торчинського народного історичного музею імені Г.О.Гуртового Олександр Мельник.

Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошують 16 травня взяти участь у роботі Восьмого круглого столу „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”, який проводиться з нагоди Міжнародного дня музеїв. Початок роботи о 10 год. у приміщенні музею.

П Р О Г Р А М А

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили виставку творчих робіт «Картини з мого життя» художника-дизайнера, члена Спілки дизайнерів України Степана Кузьмича.

У Нововолинському міському історичному музеї презентували унікальний комікс про Анну Ярославну – мистецький проект сучасних українських художників «Анна Ярославна. Мальована стрічка»

16 травня о 14.00, з нагоди Міжнародного дня музеїв, Музей історії Луцького братства відкриває виставку «Історична топографія Луцька в художній візії Гаврила Остапенка» (авторський живопис 30 – 60 рр. ХХ ст. з фондів Волинського краєзнавчого музею).

З нагоди Міжнародного дня музеїв Музей волинської ікони 15 травня о 14 год. репрезентує виставку «Імена, написані на небесах».

Волинські музейники, приєднавшись як і їх колеги з п’яти міст України до міжнародної акції, успішно провели 11–13 травня у Луцьку Дні науки.

17 травня  о 15.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться науково-мистецька акція під назвою «Музей і громада: єдиними устами і єдиним серцем» з нагоди Міжнародного дня музеїв і Дня вишиванки.

Волинський краєзнавчий музей, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти та Волинська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки 15 травня проводять презентацію видання «Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2018 рік».

Напередодні родинного весняного свята Дня Матері у Волинський краєзнавчий музей прийшло чимало дітей, які власноруч зробили подарунки для своїх матусь.

До Міжнародного дня музеїв Волинський краєзнавчий музей пропонує серію театрально-музейних зустрічей на виставці «Театр і Майстер»


 
Міжнародний день музеїв – 2018
 
Волинський краєзнавчий музей
запрошує на святкові заходи

9 травня, з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України, відбувся День відкритих дверей.

19 травня на території Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського відбудеться П’ятий фестиваль народного мистецтва „Над Королівським Шляхом”, присвячений 100-річчю з часу проголошення Української Держави.

 

Дні науки у Волинському краєзнавчому музеї

8 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Про минуле серце пам’ять зберігає», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та майстер-клас з виготовлення червоної квітки маку, символу пам’яті.

8 травня, в День пам’яті та примирення, у Нововолинському міському історичному музеї вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні, а також тих, хто досі гине на Сході України. Тут відбувся скорботний тематичний урок «Час і досі не загоїв рани».

Про це детально – у «Темі дня» телеканалу «Нова Волинь» обговорювали із Леся Бондарук, кандидатом історичних наук, представником Українського інституту Національної пам'яті в області та Богданом Зеком, кандидатом історичних наук, провідним науковим співробітником відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею

Завітайте до Волинського краєзнавчого музею будь-якого дня до 1-го червня (крім суботи і понеділка) і відразу в фойє на поштівках першої третини ХХ століття побачите...

7 травня в Любомльському краєзнавчому музеї, у рамках проекту «Музейні діалоги», відбулася зустріч з українським журналістом, поетом, дослідником історії УПА, національно-визвольного руху в Україні у Другій світовій війні, українсько-польських відносин на Волині в 1939-1945 рр., уродженцем с.Вижгів Любомльського району Іваном Ольховським.

6 травня до Холмської Чудотворної ікони Богородиці, яка зберігається у Музеї волинської ікони, відбулася проща вірних Української Греко-Католицької Церкви Луцького екзархату, на чолі з владикою Йосафатом (Говерою).

Художній музей знову готується до проведення Міжнародної культурно-мистецької акції «Ніч музеїв». З 18 на 19 травня відбудеться десята ювілейна «Ніч музеїв – 2018». Кількість місць для гостей свята обмежена...

З 4 травня у КЗ «Іваничівський історичний музей» діє тематична фотодокументальна виставка «Хай вічно горить вогонь пам’яті. 1939 – 1945» до Дня пам’яті та примирення.

У рамках проекту «Музейні діалоги», 7 травня о 12.00 год. в Любомльському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч з українським журналістом, дослідником історії УПА, національно-визвольних змагань в період Другої світової війни, уродженцем с. Вижгів Любомльського району Іваном Ольховським.

Волинський краєзнавчий музей на виставці «Театр і Майстер» проводить серію музейно-театральних зустрічей, які знайомлять з життям театру і театралами. Нещодавно відбулася перша зустріч з Майстром – Богданою Бочкай – головним художником Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

«Князівський спадок Волині» – під такою назвою у Волинському краєзнавчому музеї 4 травня, за участі Рівненського обласного краєзнавчого музею та кафедри архітектури та середовищного дизайну Національного університету водного господарства та природокористування, відкрилася унікальна виставка середньовічних артефактів.

Волинський краєзнавчий музей 10 травня о 15.30 год. запрошує дітей зробити власноруч подарунок для матусі, а саме, з ниток і фетру виготовити картинку «Сонячні кульбабки».

У Любомльському краєзнавчому музеї в рамках проекту “Музейні діалоги” відбувся творчий вечір талановитої землячки – поетеси родом із села Забужжя Любомльського району, члена Національної спілки письменників України, заслуженого вчителя України Ніни Горик.

Нещодавно на базі Городненської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся семінар керівників шкільних музеїв Любомльщини.

8 травня об 11.30 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година «Про минуле серце пам’ять зберігає», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та майстер-клас з виготовлення червоної квітки маку, символу пам’яті.

« 1 2 3 4 5 ... 113 114 »