Головна » 2021 » November » 4 » Запрошуємо на виставку «Образ хреста у сакральному мистецтві Волині» (ВІДЕО)
Запрошуємо на виставку «Образ хреста у сакральному мистецтві Волині» (ВІДЕО)

У Музеї волинської ікони нещодавно представили виставковий проєкт «Образ хреста у сакральному мистецтві Волині», у якому – пам’ятки сакрального мистецтва  XII – XIX ст. з колекції Волинського краєзнавчого музею. Серед цікавих експонатів ручні, процесійні, напрестольні, настінні, надвратні і надбанні хрести й їхні зображення на предметах літургійного вжитку: іконах «Розп’яття», церковному начинні, облаченні священнослужителів. Спеціально для Громадського інтерактивного телебачення про проєкт розповіла старша наукова співробітниця музею Людмила Карпюк:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 286 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1