Головна » Архів матеріалів

   9 березня у Маневицькому краєзнавчому музеї, до 203-ї річниці від дня народження великого сина українського народу – поета, художника, філософа Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861), відкрито виставку «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

   В музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася передача для українських вояків на Сході видання Волинського краєзнавчого музею – книги поезій Лесі Українки „Слово, моя ти єдиная зброє...”.

   У Володимир-Волинському історичному музеї відбулася презентація виставки живопису Віталія Федоренка під назвою «Вслід за почуттям…».

   З 6 по 8 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки перебуває фотовиставка «Герої – серед нас!». Автор світлин – заслужений журналіст України, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки краєзнавців України Валерій Мельник.

   9 березня о 13.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір-портрет волинської поетеси Людмили Лежанської «Мій доброокий світ…», приурочений до 70-ої річниці від дня народження. Акція відбудеться в рамках музейного проекту «Відомі жінки Волині».

   У Волинському краєзнавчому музеї, в рамках Року Тадеуша Костюшко, відбувся тематичний вечір „Про Костюшко… словом і співом”, організований спільними зусиллями Товариства польської культури імені Тадеуша Костюшка та працівників відділу давньої історії музею.

   У Художньому музеї відбулось відкриття виставки творів живопису «Четвертий вимір» Федора Панчука (м. Вінниця).

    Запрошуємо вас на мистецьке свято «Нас гуртують думи Кобзаря», присвячене 203-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, що відбудеться 9 березня о 12 годині біля пам’ятника Шевченкові в Луцьку.

   7 березня о 12 год. в меморіальній експозиції «Шевченківська світлиця Миколи Куделі» Волинського краєзнавчого музеї відбудеться історична година «Поет живе в серцях свого народу», присвячена 203-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

   У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки 7 березня о 12.00 год. відбудеться відкриття виставки „Герої серед нас!”.

   5 листопада Маневицькому краєзнавчому музеї виповнюється 50 років. З нагоди ювілею протягом 2017 року музей буде працювати над п’ятьма проектами. Один з них – «Маневицький краєзнавчий музей – 50 років діяльності», що передбачає, зокрема, анкетування «Забуті постаті Маневиччини».

   У Ківерцівському краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки картин ківерчанки Вікторії Романчук “Природи рідної виловлена мить”. Юна мисткиня – студентка 4-го курсу Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, учасниця Революції Гідності.

   Весняними барвами порадувала відвідувачів виставка творів пейзажного живопису «Моя Волинь, мої Карпати» художника Ореста Хмельовського, яка відкрилася 2 березня у Волинському краєзнавчому музеї. На виставці представлений творчий доробок художника останніх п'яти років.

   2 березня в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася презентація нових видань Лесі Українки та книг, присвячених родині Косачів і видатним волинянам. На зустріч зі студентами та викладачами завітали директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк і головний хранитель музею Наталія Пушкар, які представили музейні наукові та літературно-художні твори про видатну землячку, її оточення та доробки Лесі Українки.

   Міщан та гостей Луцька кличуть на весняно-історичну прогулянку. «Діялося у Луцьку навесні» – таку назву матиме екскурсія. Дата і місце проведення: 4 березня, 15.00 – 16.30, м. Луцьк

   3 березня, у п’ятницю, о 14:00 год. в Художньому музеї відбудеться презентація виставки творів живопису Федора Панчука (м.Вінниця).

   1 березня у Художньому музеї традиційно відбулись гостини з гостинцями від музейної киці Марго, приурочені до Міжнародного дня котів. В гості до киці приходили учні школи №1 м. Луцька.

   Волинський краєзнавчий музей має нове надходження – колекцію писанок від майстрині Ірини Михалевич з м. Олександрії.

   У приміщенні Маневицького краєзнавчого музею відбулася презентація виставки Володимира Ящука «Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках». У відкритті виставки взяли участь учні Серхівської школи та жителі Маневич.

   У Старовижівському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки «Творчі шляхи письменника, заслуженого діяча мистецтв України, Василя Гея на Старовижівщині».

   У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 146-й річниці від дня народження Лесі Українки.

   2 березня о 14.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки пейзажів Ореста Хмельовського «Моя Волинь, мої Карпати».

   У галереї мистецтв Ковельського історичного музею відкрилася виставка «волинського фаберже» Анатолія Бойка.

   У Нововолинському народному історичному музеї діє виставка робіт відомої луцької художниці, члена Національної спілки художників України Зеновії Рубан. Вона — із числа найяскравіших сучасних майстрів пензля нашого краю. Її творчість знають не тільки в Україні й Західній Європі, а й у Канаді, Сполучених Штатах Америки й Австралії.

   Рік тому у Волинському обласному краєзнавчому музеї представили «захалявну» – малого формату – книжечку поезій Лесі Українки «Слово, моя ти єдиная зброє...». Вона була відправлена у підрозділи нашої армії у зоні неоголошеної війни на сході. Декілька екземплярів передали до музею. Про це нині написала газета «День».

 

Шановні вчителі та учні!
До 203-ої річниці від дня народження

Тараса Шевченка
Волинський краєзнавчий музей пропонує...

    У суботу, 25 лютого, у Луцькому замку відбулось фольклорно-мистецьке дійство „Масляна”.

   Понад 70 років лучанка Марія Ковальчук, уродженка волинського села Боголюби, шукала дату народження свого батька, учасника Другої світової війни, убитого і похованого в 1944 році в латвійському місті Прієкуле. І таки знайшла… у Музеї історії Луцького братства!

   25 лютого у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося відзначення 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки.

   24 лютого, до 146-ї річниці від дня народження Лесі Українки та 140-річного ювілею Ольги Косач-Кривинюк, у Музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулося відкриття виставки «Сестри» – спільного проекту Музею Лесі Українки СНУ та Волинського краєзнавчого музею.

   Цими днями у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї проходять літературні години з нагоди дня народження Лесі Українки.

   23 лютого у приміщенні виставкового залу Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбувся мистецький захід з нагоди 146-річниці з дня народження Лесі Українки "Стояла я і слухала весну...".

   Цьогоріч відзначаємо 350-літній ювілей відомого іконописця. У Музеї волинської ікони ще можна придбати унікальне видання – календар на 2017 рік із ілюстраціями творів знаного майстра, який виданий невеликим накладом.

Поспішайте!
Залишилася обмежена кількість екземплярів!

   У Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір «На шлях я вийшла ранньою весною», який є продовженням циклу заходів, присвячених 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

« 1 2 3 4 5 6 ... 88 89 »