Головна » Архів матеріалів

   До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівники Іваничівського історичного музею та районного архіву підготували пересувну фотодокументальну виставку, яка експонується в читальному залі районної бібліотеки.

   Днями поповнилась колекція Ковельського історичного музею. Керівник пошукового загону «Відродження» полковник Вадим Дорофєєнко передав закладу речи періоду Першої та Другої світових воєн.

   «І пам’ять болем відгукнулась» – таку назву мала зустріч членів клубу «Подвиг» і воїнів-афганців, яка була проведена у Кортеліському історичному музеї. Зустріч підготували працівники культури села та учні 10 класу місцевої школи.

   У Маневицькому краєзнавчому музеї до 28-ї річниці виведення військ з Афганістану відкрилася виставка «Їх покликав Афган».

   Нещодавно фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнила книга „День гніву” Юрія Косача. Як виявилось, вона ввійшла в перелік найкращих книг 2016 року.

   Поціновувачам образотворчого мистецтва цікавою буде виставка робіт мисткині, жительки смт. Колки Тамари Антонівни Ковальчук «Малює людські душі», яка відкрилася в Маневицькому краєзнавчому музеї.

 

Запрошуємо здійснити захопливу подорож яскравими моментами життя Лесі Українки, закарбованими у її фотопортретах

   У Лондоні викрали манускрипти Леонардо да Вінчі, Данте та Ньютона. Спосіб пограбування нагадував фільм «Місія, яку неможливо виконати»

   У Піддубцівській загальноосвітній школі створили музей. Вчителі, за допомогою батьків та учнів, які наколядували грошей, виготовили сучасні стенди, кожен з них – окрема сторінка в історії села

   Допомогти поповнити колекцію Ковельського історичного музею просить хранитель фондів Мирослава Мороз. Про це вона написала в себе на сторінці у Facebook

   Наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею у якості експертів взяли участь у визначенні переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів навчальних закладів «Край в якому я живу».

 

Волинський краєзнавчий музей
запрошує на заходи
до 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки

   У передачі „Тема дня” Волинського телебачення розповіли про підготовлений і виданий Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською державною обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки „Календар знаменних і пам’ятних дат Волині на 2017 рік”.

   У Волинському краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Волинська кераміка», присвячена розвитку глиняних виробів на теренах нашого регіону від неоліту до сучасності.

   Волинський краєзнавчий музей і Волинський академічний обласний театр ляльок запрошують дорослих і юних відвідувачів на літературно-мистецьку годину «Казка Лесі Українки «Біда навчить» в ілюстраціях українських художників».

   15 лютого о 15.00 год. у Музеї історії Луцького братства, в рамках розробки Стратегічного плану розвитку міста Луцька до 2030 року, відбудеться обговорення SWOT-аналізу розвитку міста за напрямком «Туризм».

   8 лютого 2017 року відійшла у вічність заслужений майстер народної творчості України Вронська Руслана Іванівна.

Низько вклоняємося Людині, яка вірно служила Україні, мистецтву, мала велике і любляче серце та залишила по собі добрий слід на землі.

   Ця виставка має незвичне розташування – у приміщенні стоматологічного відділення Турійської райлікарні, а також і організатора – завідувача відділенням і волонтера Сергія Приходька. Він сам формував експозицію з портретів загиблих під час неоголошеної війни на сході волинян, представив невелику експозицію військової амуніції часів і Другої світової війни, і війни теперішньої, на сході.

   У Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч директора Анатолія Силюка із представниками Департаменту культурної спадщини Міністерства культури і національної спадщини Польщі.

   Доглядач Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового, талановита художниця Ніна Анатоліївна Фесенко уже неодноразово представляла свої роботи у різних культурно-освітніх установах області. У січні нинішнього року серія її картин під назвою «Духовне небо благословенної Волині» була відкрита у Нововолинському міському історичному музеї.

   У Любомльському краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки пластичних фігур під назвою «Фігуративна скульптура або мистецтво рукотворне».

   9 лютого о 16.00 годині у місті Луцьку, на розі вулиць Лесі Українки і сенаторки Левчанівської, відбудеться урочистий мітинг, присвячений пам’яті видатної української політичної та громадської діячки Олени Левчанівської.

   1 лютого було презентовано результати досліджень науковців Волинського краєзнавчого музею.

   Тематичний захід «Фоторепортаж чи мистецтво?» на базі фотовиставки «На старих фотографіях всі молоді...». Волинь і краяни на світлинах фотокореспондента газети «Волинь-нова» Миколи Зінчука з нагоди його 70-ліття (1946–2004)» відбувся у Волинському краєзнавчому музеї.

   2 лютого на території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбулися заходи, присвячені 73-ій річниці визволення міста Луцька від німецько-нацистських загарбників.

   Науковці Музею історії сільського господарства Волині-скансену спільно з бібліотекарем селищної бібліотеки провели годину «Квіти у полі, там де Крути».

   З нагоди дня визволення міста Луцька у Волинському краєзнавчому музеї 1 лютого відбулися тематичний вечір «Пам’ять» та зустріч членів клубу ветеранів війни і праці «Неспокійні серця» з ліцеїстами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

   У Музеї історії Луцького братства відкрилась виставка з історії шкільництва – «Волинська віньєтка», на якій представлені профільні музейні матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею.

   3 лютого (п’ятниця) о 17:00, в межах культурно-мистецького проекту «Довгі зимові вечори», відбудеться концерт «Ми з колядою...» вокального гурту «КРАЛІ В КОРАЛЯХ» (художній керівник Юлія Штець) за участі інструментального гурту «Стара шухляда».

   У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського на суд глядачів представили театральне дійство – виставу “Кайдашева сім'я” за повістю І.С.Нечуя-Левицького.

   Про те, що село Піддубці має свою цікаву вікову історії, знають його жителі від малого до старого. А що є чим похвалитися й перед іншими, у цьому переконаєтеся, побувавши у селі та спілкуючись із старожилами. А сільські активісти вирішили заснувати музей села, щоб пам'ять зберігалася для майбутніх поколінь. Захід відбудеться 3 лютого (у п'ятницю) о 13.00 у місцевій школі.

   3 лютого мине дев’ять днів, як у Луцьку перестало битись серце відомого українського дисидента, правозахисника, політв’язня, історика й публіциста Миколи Георгієвича Коца. Працівники Волинського краєзнавчого музею висловлюють щире співчуття рідним і друзям Миколи Георгієвича у зв’язку з його смертю.

Вічна пам’ять великому Патріоту України…

   У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрили фотовиставку портретів волинян – учасників АТО.

   Тематичний захід про трагічну долю 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів, що прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, для десятикласників ЗОШ №4 провели працівники Нововолинського історичного музею

« 1 2 3 4 5 6 ... 87 88 »