Головна » 2021 » February » 18 » «З надією в серці пішла я шукати братерства між людьми» (Леся Українка)
«З надією в серці пішла я шукати братерства між людьми» (Леся Українка)

Народні читання до 150-річчя від дня народження Лесі Українки та Всесвітнього дня соціальної справедливості.

18 та 22 лютого в Музеї історії Луцького братства заплановані народні читання до 150-річчя від дня народження Лесі Українки та Всесвітнього дня соціальної справедливості. У ці дні будь-хто може стати слухачем безкоштовної лекції про соціальні стандарти Луцького Хрестовоздвиженського братства, та витримані у цьому ж ключі традиції філантропії в родині Косачів.

Історичне Луцьке Хрестовоздвиженське братство задумувалось як інституція благодійництва. Соціально направлену діяльність проводило також Луцьке братство (відновлене), яке з’явилось в останній третині XIX ст. Що спонукало, і у що втілилось членство в цій організації статського радника Петра Антоновича Косача, який у 1890 р. вписався в братство?

«Народні читання» – це актуалізована в сучасності братська форма роботи з аудиторією, яку наш музей проводить ось уже восьмий рік. Перші читання цього року будуть присвячені особистому вкладу батька Лесі Українки в програму благодійності Луцького братства. Ширше – про луцький період Косачівської родини, у якому ще є місце для дослідницьких відкриттів.

Зголоситись на лекцію можна за телефонами: 72-33-71, 095 785 2481.
Адреса музею:
Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5.

Олена Бірюліна,
завідувачка музею, лекторка

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 171 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.3/3