Головна » 2021 » February » 24 » «Я тут, я завжди тут, я все з тобою…» (ФОТО, ВІДЕО)
«Я тут, я завжди тут, я все з тобою…» (ФОТО, ВІДЕО)

Виставку з такою назвою 23 лютого презентував Волинський краєзнавчий музей до 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Вперше увазі відвідувачів представлені предмети, які зазвичай не експонуються, або виставляються для огляду один раз на кільканадцять років. Це оригінали фотографій з меморіального фонду родини Косачів, автографи Ольги Косач-Кривинюк, а також листи Лариси Косач до Віри Крижанівської-Тучапської, написані у Мінську, де взимку 1901 р. вона перебувала біля смертельно хворого друга Сергія Мержинського.

Наші гості познайомились із подробицями про історії надходження цих реліквій, їх побутування у музеї, про адресатів і перших публікаторів та мали можливість почути листи Лесі Українки у виконанні театральної студії «Бешкетники».

Виставка експонується у дні роботи музею.
Вт. – пт: 9:00-17:00
Нд. – 10:00-18:00
Вихідні – субота, понеділок.
м. Луцьк, вул. Шопена, 20
Телефон для довідок: 24-75-82

Відділ музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення