Головна » Архів матеріалів

У філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки, відбулося відкриття виставки «37-а ракетна дивізія та Волинь».

У культурно-мистецькому центрі м. Володимира-Волинського відбулася конференція «Велети українського духу: Володимир Великий, Іван Кунцевич, Андрей Шептицький, Ігор Стравінський, Агатангел Кримський, Арсен та Ніна Річинські – будівничі України, лідери нації», присвячена 100 річчю від часу заснування Союзу Українок У ній взяли участь працівники Володимир-Волинського історичного музею імені О. Дверницького.

18 грудня, напередодні дня Святого Миколая, у відділі природи Волинського краєзнавчого музею була проведена театралізована екскурсія-казка «Ой, ялинка зелененька».

20 грудня о 12 год. у Музеї волинської ікони відбудеться презентація виставкового проєкту «Замлиння», де будуть представлені сучасні ікони та сакральні твори учасників IX Міжнародного пленеру іконопису.

ПРЕСРЕЛІЗ

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України ухвалив рішення в частині підготовки до відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Лише тиждень – з 15 по 22 грудня, в експозиції Музею волинської ікони на Вас чекає 12 ікон Святого Миколая!

Приходьте, зробіть селфі
з улюбленим образом!

Впродовж новорічно-різдвяних свят у Волинському краєзнавчому музеї для вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкової школи з 17 грудня по 19 січня будуть проводитися театралізовані екскурсії-казки «Ой, ялинко зелененька! (З історії різдвяної ялинки)».

Історичний народний музей у Торчині успішно функціонує з 1957 року. Та після створення Торчинської ОТГ, коли громаді передали на утримання заклади культури, освіти і соціальної сфери, існування згаданого музею опинилося під знаком питання.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги «Капелани на службі Богу і Україні», яка стала результатом проекту Українського інституту національної пам’яті «Усна історія АТО».

Сьомим лауреатом цієї премії став Роман Трофімчук, співробітник Рожищенського історико-краєзнавчого музею, на цей час – в.о. директора цього закладу.

 

В І Т А Є М О !

Сьогодні, до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая, відбулася благодійна акція «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї», на яку запрошували усіх лучан та гостей міста.

У рамках змін до регіональної програми депутати пропонують зменшити обсяг фінансової допомоги у 2020 році Музею сільського господарства Волині-скансену.

Під такою назвою в актовій залі Волинської Православної Богословської Академії відбулась екологічна година, проведена працівниками відділів природи Волинського краєзнавчого музею та екології Луцької міської ради.

Фотодокументальну виставку під такою назвою відкрито у Волинському краєзнавчому музеї до 115-ої річниці від дня народження українського мистецтвознавця Павла Жолтовського (1904–1986).

Таксидермія це мистецтво, в цьому переконається кожен, хто побуває в Музеї фауни Шацького лісового коледжу.

16–19 грудня Музей історії Луцького братства запрошує на лекторій «Святий Миколай – покровитель Луцька».

З нагоди дня Святого Миколая Музей волинської ікони 16–19 грудня запрошує дітей молодшого та середнього шкільного віку на інтерактивну екскурсію-гру «Святий Миколай на волинських іконах».

Волинський краєзнавчий музей запрошує 12 грудня о 17:00 на презентацію нового видання Українського інституту національної пам’яті – книги «Капелани. На службі Богу і Україні».

У селі Перемиль Горохівського району вже збирають для нього експонати.

Колекція Ковельського історичного музею поповнилась новими археологічними знахідками періоду Давньоруської держави.

Відбулася традиційна культурно-мистецька акція «Сторінками історії Художнього музею», присвячена дню заснування музею.

 

В І Т А Є М О !

У Музеї історії освіти Волині в рамках урочистостей та з нагоди 75-річчя Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відкрито стаціонарну фотодокументальну виставку «Профспілка освітян Волині: 75 років на захисті прав вчителів».

12 грудня з 11.00 до 15.00 відбуватиметься благодійна акція до Дня людей з інвалідністю та дня Святого Миколая «День відкритих сердець у Волинському краєзнавчому музеї».

До Дня місцевого самоврядування у Волинському краєзнавчому музеї 10 грудня о 12:00 відбудеться історична година «Від магдебурії до сучасної децентралізації».

Нещодавно у Берестечку відбулися урочистості з нагоди відкриття історичного музею у приміщенні місцевого Будинку культури, який після капітального ремонту носить назву Центр національної пам’яті, історії та культури.

Що чекає на Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового? Чи зупинила децентралізація роботу музею? Яким шляхом розвитку музейної справи піде його колектив? Про це говорили у «Темі дня» на телеканалі UA: Волинь з директором Торчинського народного історичного музею імені Григорія Гуртового Олександром Мельником.

5 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться «День нумізмата у музеї».

6 грудня о 15.30 год. у Художньому музеї відбудеться презентація традиційної культурно-мистецької акції «Сторінками історії Художнього музею».

7 грудня Музейна майстерня «Пташка» Волинського краєзнавчого музею запрошує провести дозвілля у колі цікавих друзів, отримати нові знання про навколишній світ та розвинути власні творчі здібності на майстер-класі.

6–7 грудня відбудеться Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Минуле і сучасне Волині. Розвиток краєзнавства і краєзнавчої освіти», присвячена 30-річчю створення Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

П Р О Г Р А М А

Нещодавно Торчиський народний історичний музей імені Г. О. Гуртового долучився до проведення години-реквієму «Великий голод – вічний гріх», яка відбулась с. Буяни.

 

Волинський краєзнавчий музей
запрошує взяти участь у Тринадцятому обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики «Символи різдвяних свят»!

До Міжнародного дня домашніх тварин у Волинському краєзнавчому музеї була проведена екогодина «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Делегація нардепів та урядовців відвідала Луцький замок та Художній музей у другий день виїзного засідання комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

З 1 грудня Музей волинської ікони переходить на зимовий графік роботи з двома вихідними днями

« 1 2 3 4 ... 139 140 »